יועץ ביטוח בריאות

ביטוחי הבריאות הם אחד מהענפים המורכבים ובעלי הרבדים הרבים ביותר בתחום הביטוח. הציבור הישראלי נתקל בכמה רמות של ביטוחים: הרובד הראשון הוא סל הבריאות הממלכתי, שניתן במסגרת תשלום מס הבריאות שכל אזרח במדינה מחויב לשלם; הרובד השני הוא הביטוחים המשלימים של קופות החולים, שכ-80% מהאזרחים בישראל רוכשים. הרובד השלישי והמורכב ביותר הוא תחום הביטוחים הפרטיים. מרוב ביטוחים, גם אנשים משכילים ובעלי מודעות צרכנית גבוהה, ואפילו ארגונים המעוניינים לשפר את התנאים הסוציאליים של עובדיהם, עלולים להסתבך בניסיון לבחור את הביטוח הנכון. לשם כך יש יועץ ביטוח בריאות.

יועץ ביטוח בריאות

יועץ מומלץ לביטוח בריאות העומד לצדכם

בדיוק בנקודה הזו גובר הצורך באנשי מקצוע רציניים ונקיים מאינטרסים שיסייעו לכם לנווט בחיפוש אחר הביטוח הקבוצתי הטוב ביותר. בנוסף, יועץ ביטוחי בריאות גם ידע לומר לכם איזה ביטוח לא כדאי לכם לקנות. וישנו כמובן גם ההיבט הכלכלי: מתוקף היותו גורם בלתי תלוי, יועץ ביטוחי בריאות מחויב קודם כל ללקוחות שלו – כלומר אליכם – ולא אל חברות הביטוח.

לשאלות נוספות, התקשרו עכשיו לטלפון 073-2291344 ועשו צעד בריא לביטוח אצלכם בארגון.

מתרגלים לקבל יותר מחברות הביטוח

כמי שביטוחי בריאות קבוצתיים הם הלחם והחמאה שלהם, אנו בפרש קונספט מעסיקים צוות מיומן ומגוון של יועצים של ביטוח בריאות. הודות לכך הצוות שלנו מספק ייעוץ שעונה על כל הצרכים שלכם, משלב בחירת הביטוח ועד ניהול המשא ומתן מול חברות הביטוח. הנה כמה מהיתרונות של מומחי ביטוחי הבריאות שלנו:

  • מומחים לביטוחי בריאות – מוכרי ביטוח יש הרבה. רק אנחנו מומחים באמת לביטוחי בריאות קבוצתיים, עם מענה רב-תחומי: רפואי, כלכלי, משפטי וביטוחי.
  • מתאימים את הביטוח אליכם – התאמה מדויקת לצרכי הארגון והמבוטחים, במטרה לתפור את הביטוח המתאים והטוב ביותר בהתאם לצרכים אלה.
  • שירות מושלם לכולם – יחס אישי, מהיר ומקצועי לכל שכבות הארגון: ממנהלי ונציגי הארגון ועד אחרון המבוטחים.

בואו להתייעץ אתנו

ביטוחים הם עסק רציני, וביטוחי בריאות הם עסק רציני עוד יותר. לכן יועץ בריאות העומד לצדכם, הינו החלטה ארגונית נבונה. יועץ בריאות מקצועי ייתן לכם את כל הידע הנדרש לבחירת הביטוח הקבוצתי המתאים ביותר עבור הארגון שלכם. בואו להתייעץ עם צוות המומחים שלנו, שישמח לסייע לכם בכל שאלה – גדולה כקטנה – כי בתחום הבריאות, אסור להשאיר שום פינה ליד המקרה.

מידע נוסף בנושא:

השאירו את פרטיכם בדף הקשר ונחזור אליכם עוד היום.

ייעוץ בביטוח בריאות קבוצתי?

דילוג לתוכן