ביטוח בריאות קולקטיבי

ביטוח בריאות לעובדים

מתעניינים בנושא של ביטוח בריאות קבוצתי לעובדים / פוליסת ביטוח קולקטיבית לעובדים שלכם? הביטוי “עדיף להיות עשיר ובריא מאשר עני וחולה”, נהפך קצת לקלישאה, אך כיאה לקלישאות – יש בו גם הרבה מאוד אמת. הביטוי הזה נכון במיוחד כאשר נוחתות על אדם מהיישוב קטסטרופות בריאותיות בלתי צפויות. לפעמים, פתאום באמצע החיים, בן אדם שהיה בריא עד כה, זקוק לפתע לתרופה מצילת חיים שאינה מופיעה בסל הבריאות או לניתוח יקר מאוד בחו”ל. אדם אמיד מאוד יוכל אולי לעמוד בהוצאות הללו, אבל הרוב המכריע של האוכלוסייה ייאלץ להיכנס למעגל העוני בכדי לממן את הטיפולים. לשם כך קם מוצר העונה לשם ביטוח בריאות לעובדים

ביטוח רפואי קולקטיבי

עבור ביטוח קבוצתי לעובדים / ביטוח בריאות לעובדים, התקשרו עכשיו לטלפון 073-2291344
וקבלו ייעוץ ותמיכה מלאים מהמומחים של פרש קונספט.

למה עדיף לרכוש ביטוח בריאות קולקטיבי דרכינו?

בדיוק עבור מצבים כאלה קיימים ביטוחי הבריאות הפרטיים. ביטוחים אלה מתחלקים לשתי קבוצות: ביטוח בריאות פרטי וביטוח בריאות קבוצתי לעובדים, או ביטוח בריאות קולקטיבי. לביטוח הקבוצתי, או ביטוח בריאות לעובדים, שבמקרים רבים מוצע על ידי מקום העבודה, יש כמה יתרונות בולטים:

  • ביחד זה יותר – לקבוצת הרוכשים יש כוח מיקוח גדול יותר מאשר לאדם פרטי, ולכן פוליסה של ביטוח רפואי קולקטיבי צפויה להיות זולה באופן משמעותי.
  • דואגים לכולם – במקרים רבים, אם ביטוח בריאות לעובדים שהוא קבוצתי, גדול מספיק, ניתן להצטרף לביטוח הקבוצתי ללא הליך החיתום, שזהו המצב שבו בוחנת חברת הביטוח האם לקבל את המבקש לרכוש את הפוליסה בהתאם למצבו הבריאותי.
  • דואגים לאינטרסים שלכם – למבוטחים הקבוצתיים יש כתובת: הקבוצה עומדת מול החברה, ולכן אישורי התביעות הם פשוטים בהרבה בהשוואה למבוטח פרטי.
  • יותר גמישות – יכולת לשפר תנאי פוליסת ביטוח קולקטיבית: בניגוד לביטוח הפרטי, ביטוח בריאות קבוצתי הוא קצוב בזמן, ומחודש אחת לכמה שנים. הודות לכך לקבוצה יש יכולת לחדש את הפוליסה בתנאים טובים יותר.

ביטוח בריאות לעובדים עם המומחים של פרש קונספט

מבינים את הצרכים שלכם – יעוץ ביטוח קולקטיבי

צריכים ייעוץ עבור ביטוח בריאות לעובדים / ביטוח רפואי קולקטיבי? מול היתרונות העצומים שיש לנושא של ביטוח בריאות קבוצתי לעובדים, יש צורך לבחור בצוות הנכון שיוביל אתכם בטיפול בכל היבטי הביטוח של הארגון. את הידע העצום של חברי הצוות שלנו אנו משלבים עם יחס אישי לכל לקוח, זאת במטרה לספק פתרונות פרטניים גם למבוטחים הקבוצתיים – כולל סיוע בבחירת רופא ומרכז רפואי מתאים בארץ או בחו”ל. אנו מבצעים התאמה של ביטוח בריאות לעובדים הנכון לכל ארגון וכמובן מובילים את המשא ומתן מול חברות הביטוח להשגת התנאים המשתלמים ביותר לכל חברי הארגון עם פוליסת ביטוח קולקטיבית מושלמת.

החברות המובילות במשק, מאל-על ושטראוס ועד מכון ויצמן והכנסת, כבר בחרו בנו ועובדיהן נהנים מהשירות הייחודי שלנו עם ביטוח בריאות קולקטיבי שנותן יותר.

למידע נוסף על ייעוץ ביטוח קבוצתי השאירו פרטי קשר ונחזור אליכם בהקדם

בנוסף לנושא של ביטוח רפואי קולקטיבי אולי גם יעניין אתכם:

 

ייעוץ בביטוח בריאות קבוצתי?

דילוג לתוכן